Ośrodek Innowacji

Ośrodek Innowacji zajmuje się szeroko pojętą promocją i inkubacją innowacyjnej przedsiębiorczości, transferem technologii i dostarczaniem usług proinnowacyjnych, aktywizacją przedsiębiorczości akademickiej oraz współpracą z biznesem. Zakładanym efektem działalności Ośrodka jest rozwijanie innowacji w aspekcie produktowym, procesowym i organizacyjnym.

Decyzją Ministerstwa Rozwoju z 23 czerwca 2016 roku Instytut Technologii Eksploatacji-PIB otrzymał akredytację w obszarze usług doradczych w zakresie innowacji oraz usług wsparcia innowacji.
Do pobrania: Oferta Instytutu

ksu

 

Ośrodek Innowacji należy także do Krajowej Sieci Innowacji
funkcjonującej w ramach Krajowego Systemu Usług.

 

Ośrodek posiada opracowany, udokumentowany i wdrożony system zarządzania jakością, zgodnie z wymaganiami normy ISO 9001:2001 oraz certyfikat w zakresie usług proinnowacyjnych nadany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Ośrodek Innowacji był realizatorem projektu systemowego PARP „Rozwój usług doradczych o charakterze proinnowacyjnym świadczonych przez ośrodki Krajowej Sieci Innowacji” w ramach Działania 5.2. Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007–2013. w którym przedsiębiorcy mieli możliwość otrzymania bezpłatnego wsparcia w zakresie audytu technologicznego, czyli diagnozy sytuacji firmy na rynku, oraz transferu technologii, rozumianego jako wdrożenie nowych rozwiązań podnoszących konkurencyjność przedsiębiorstwa w branży.

ksu_poig

Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji o możliwościach skorzystania z usług Ośrodka prosimy o kontakt:
tel. 48 364 9211
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  
lub o wypełnienie formularza Zgłoszenie zainteresowaniapdf i wysłanie go faxem pod nr 48 364 47 49

Ta strona używa cookie. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używane cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zrozumiałem

Obszary działalności

tekst alternatywny dla flash