Newsletter projektu beFORE

piksel

logo before 02
 
Zapraszamy do zapoznania się z pierwszym newsletterem projektu beFORE: "Becoming Future-ORiented Entrepreneurs in universities and companies".
Znajdą w nim Państwo: informacje nt. foresightu i futures literacy, celów, oczekiwanych rezultatów oraz konsorcjum projektu, a także opis aktualnie realizowanych prac i informacje o nadchodzących wydarzeniach w tym m.in. o warsztatach organizowanych przez konsorcjum beFORE i zaproszonych ekspertów 21 czerwca w Wiedniu w trakcie największej konferencji z zakresu zarzadzania innowacjami ISPIM 2017. Nie zabraknie nas także na najważniejszej w Europie konferencji foresightowej organizowanej przez Uniwersytet Ekonomiczny w Turku (Finlandia) - Futures of a Complex World; gdzie wspólnie z zespołem Foresight Europe Network będziemy dyskutować o pierwszych rezultatach projektu w kontekście zawodów przyszłości oraz roli teoretyków i praktyków foresightu w zarzadzaniu organizacjami przyszłości. 
 
Zapraszamy!
 
Before newsletter april2017

Ta strona używa cookie. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używane cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zrozumiałem

Obszary działalności

tekst alternatywny dla flash

Czasopismo ITeE - PIB

 


pinf logo mini


 

 


biuletyn 2015 01

312 nowe

  

akredytowana iob logo

 

  

sci2biz