Oferta pracy - Dział Księgowości

Instytut Technologii Eksploatacji – Państwowy Instytut Badawczy z siedzibą w Radomiu  poszukuje kandydatów na Pracownika do Działu Księgowości.

Stanowisko: Mł. specjalista ds. finansowo-księgowych

Data ogłoszenia: 24.10.2016

Termin składania ofert: 10.11.2016

Wymagania stawiane Kandydatom

  • Wykształcenie wyższe – ekonomiczne.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Mile widziane doświadczenie w rozliczaniu projektów międzynarodowych i krajowych finansowanych ze środków UE.

Podstawowy zakres obowiązków:

  • Księgowanie faktury sprzedaży i prowadzenie rejestrów sprzedaży VAT,
  • Księgowanie faktur zakupów i prowadzenie rejestrów zakupu VAT,
  • Sporządzanie deklaracji podatku od towarów i usług VAT-7, VAT-27, VAT-UE, itp.
  • Sporządzanie zestawień sprzedaży wg PKWiU i według kontrahentów oraz innych na potrzeby sprawozdawczości rocznej,
  • Rozliczanie projektów międzynarodowych i krajowych finansowanych ze środków UE.

Pracodawca oferuje:

  • umowę o pracę,

Miejsce wykonywania pracy:
Instytut Technologii Eksploatacji – Państwowy Instytut Badawczy
ul. K. Pułaskiego 6/10
26-600 Radom

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV oraz listu motywacyjnego.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Miejsce składania dokumentów:

Zrozumiałem

Obszary działalności

tekst alternatywny dla flash

Czasopismo ITeE - PIB

pinf logo mini

biuletyn 2015 01

312 nowe

sci2biz