Zaproszenie do udziału w konsultacjach społecznych w ramach międzynarodowego projektu badawczego

piksel Zapraszamy do udziału w konsultacjach w ramach międzynarodowego projektu badawczego
pt. „Konsultacje społeczne w zakresie tematyki Programu Horyzont 2020” (CIMULACT)

cimulact

www.cimulact.eu

Idea projektu:

Wykorzystanie wiedzy zwykłych obywateli, poznanie ich oczekiwań dotyczących przyszłości w celu opracowania wizji i scenariuszy przyszłego rozwoju oraz opracowania rekomendacji dotyczących obszarów, w których powinny być prowadzone badania.

Spotkanie konsultacyjne z obywatelami:

Konsultacje prowadzone są równolegle w 30 krajach europejskich i stanowią wyjątkową okazję do zaangażowania się w proces, dzięki któremu tematyka prac badawczych finansowanych przez Unię Europejską będzie odzwierciedlała potrzeby społeczeństwa czyli też Państwa potrzeby.
Konsultacje mają na celu skomentowanie i wzbogacenie opracowanych dotychczas w projekcie scenariuszy badań. Skonsultowane z Państwem scenariusze badań będą stanowić podstawę do opracowania rekomendacji dla Komisji Europejskiej w zakresie tematyki badawczej, która powinna być finansowana na poziomie europejskim.

Konsultacje online Spotkanie konsultacyjne
7 października br. w Radomiu
Proszę kliknąć na link i odpowiedzieć na pytania. Zajmie to ok. 15-20 minut. Do udziału w konsultacjach są zaproszeni wszyscy niezależnie od wieku, płci, wykształcenia. Link będzie dostępny do 3 października 2016 r. a odpowiedzi pozostaną anonimowe. Zapraszamy do udziału w spotkaniu konsultacyjnym 7 października br. (godz. 9.30-15.30) w Instytucie Technologii Eksploatacji – PIB w Radomiu. Razem z około 40 innymi osobami spotkamy się i przeanalizujemy scenariusze badawcze opracowane dotychczas w projekcie.
By wziąć udział w spotkaniu konsultacyjnym nie jest potrzebna specjalistyczna wiedza w zakresie tematyki projektu. Ze względu na wymogi projektu poszukujemy przede wszystkim osób młodych do 30 roku życia. Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (dotyczy osób, które nie uczestniczyły w konsultacjach w 2015 r.).

Organizatorzy zapewniają:

  • zwrot kosztów podróży, 
  • lunch, przerwy kawowe, 
  • wynagrodzenie w wysokości 60 zł netto 
  • certyfikat uczestnictwa
    (dla zainteresowanych) 

 

Kontakt mailowy: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ,

telefoniczny (48 364 92 40, 661 234 418)

 

Serdecznie zapraszamy!

 

cimulcat baner

Ta strona używa cookie. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używane cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zrozumiałem

Obszary działalności

tekst alternatywny dla flash

Czasopismo ITeE - PIB

 


pinf logo mini


 

 


biuletyn 2015 01

312 nowe

  

akredytowana iob logo

 

  

sci2biz