Giełda Kooperacyjna w Kolonii

pikselPrzedstawiciele ITeE - PIB wzięli udział w giełdzie kooperacyjnej między polskimi i niemieckimi firmami w Kolonii.

Wydarzenie zorganizowane zostało przez Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Kolonii 28 kwietnia 2015.

Impreza miała na celu zwiększenie owocnej współpracy sektora nauki w Polsce i Niemczech, ze zwróceniem szczególnej uwagi na program Horizon2020.

Spotkanie skierowane byłodo firm i ośrodków naukowych z takich sektorów jak:

  • ICT,
  • Energetyka i środowisko,
  • NMP (Nanotechnologies, Advanced Materials and Production)
  • Transport.

Tematyka spotkania była zgodna ze priorytetami Instytutu oraz z założeniami Programu Strategicznego "Innowacyjne systemy wsparcia technicznego dla Zrównoważonego Rozwoju Gospodarki".

Podczas spotkania Jordan Mężyk (Zakład Mechatroniki) i Anna Sacio-Szymańska (Zakład Strategii Innowacyjnych) zaprezentowali doświadczenie i ofertę Instytutu oraz możliwości w zakresie wspólnej realizacji projektów badawczo-rozwojowych w ramach H2020.

Więcej informacji na temat spotkania na stronie:

https://kolonia.trade.gov.pl/pl/

Prezentacja ze spotkania oraz ulotka Instytutu, które zawierają propozycje tematów projektów badawczych do realizacji w ramach H2020, dostępne poniżej:

pdf Prezentacja

pdf Ulotka

Ta strona używa cookie. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używane cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zrozumiałem

Obszary działalności

tekst alternatywny dla flash

Czasopismo ITeE - PIB

 


pinf logo mini


 

 


biuletyn 2015 01

312 nowe

  

akredytowana iob logo

 

  

sci2biz